• En iyi promosyon çanta hizmetleri sunuyoruz
  • Alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz

Hakkımızda - Subaşı Çanta Promosyon

Şubaşı Çanta Promosyon Web Sitesine Hoşgeldiniz

"Jüt Çantalar, Laminali Çantalar, Nanwoven-Tela, Çantalar, Konusunda uzman pazarlama ekibi ve deneyimli kadromuz ile aldığımız siparişleri titizlikle üretiyoruz. Firmamızın kalite yönetim sistemi ve uluslar arası denetimlerde kazandığı başarılar ve mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır. Cotton Hambez Çantalar, Büzgülü Torbalar, Kanaviçe Çantalar, File Sepet-Çanta, Elbise Kılıfı, Pastane Çantaları, Özel Special Tasarımlar."

Kısaca Hakkımızda

Subaşı Çanta Promosyon olarak 18 yıla yaklaşan üretim ve sanayi deneyimi ile çevre dostu üretim yapmaktayız. Geri dönüşümlü PP kumaştan ultrasonik kaynaklı üretim tekniği ile uygun maliyetli bez çanta modelleri üreten firmamız ülkemizde binlerce mağazaya hizmet vermenin yanında yaptığı ihracatla çevre dostu ambalaj sektöründe ülkemizi uluslararası pazarda temsil etmektedir.

image
image

Sipariş ve sorularınız için
bizimle iletişime geçin!

İletişim

KISACA HEDEFLERİMİZ

Sektöre yön veren firmamızın üretimi, artık ciddi bir sektör haline gelen bez çanta modelleri üzerinedir. Hedeflerimiz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

ÜRÜN YELPAZEMİZ NEDİR

Ayakkabı, tekstil yada hediyelik eşya bütün perakende satışları için alternatif doğa dostu çevreci bez çanta ,bez poşet ve bez torba ürünleri.

NEDEN BİZ

Subaşı Çanta Promosyon yürüttüğü araştırma geliştirme çalışmaları ile bez çanta üretimini hızlandıracak kaliteyi arttıracak yöntemler ile Kendini geliştirmiştir.

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR

Çalışmalarını Yaptığımız Önde Gelen Markalardan Bazıları.


Sohbeti başlat
1
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?
Mesaj bırakın size dönelim..
Powered by