• En iyi promosyon çanta hizmetleri sunuyoruz
  • Alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz

Sıkça Sorulan Sorular - Subaşı Çanta Promosyon

Subaşı Çanta Promosyon Ne Yapar?

Subaşı Çanta Promosyon olarak çevreci doğa dostu promosyon çantaları üretimi konusunda yaptığı çalışmalar ile marka olmuş en iyi çanta üretimi yapan Türkiye'nin öncü üretici şirketidir. Firmamız yürüttüğü araştırma geliştirme çalışmaları ile bez çanta üretimini hızlandıracak kaliteyi arttıracak yöntemler ile kendini geliştirmiştir ve müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için sürekli çalışmaktadır.

Kaç Adet Çanta Yaptırabilirim?

Promosyon Bez Çanta Nedir?

Koton, kanvas veya teknik kumaşlardan konfeksiyon dikiş veya ultrasonik dikişle üretilebilen reklam promosyon amacı için üretilen uygun taşıma ambalajıdır.

Koton Çanta Hakkında Bilgi Verirmisiniz

Koton çanta ham madesi doğal pamuk olan ve bu malzemeden üretilen ham renkli veya boyanmış kumaşlar kullanılarak yapılan promosyon çanta modelleridir. Ayrıca koton kumaş üzerine serigraf, emprime, flekso ve tekstil baskılar gibi çok farklı tekniklerde baskı yapılabilmektedir.

Peki Laminasyonlu Çanta Nedir?

Laminasyonlu çanta iki farklı materyali birleştirerek üretilen çantadır. Laminasyon yapılma işlemi gramaj arttırmak , sağlamlık kazandırmak için olabileceği gibi ürüne görsellik katmak için yapılabilir. Laminasyon sırasında iki farklı teknik kumaş birleştirilebildiği gibi, teknik kumaş koton bezler yada teknik kumaş kaplama malzemeleri alternatifleri bulunmaktadır. Laminasyon ısı şeklinde yada tutkal laminasyon olabilir.

Nonwoven Çanta Gerçekten de Çevre Dostu mudur?

Evet yapılan araştırmalara göre çevre dostu ürünlerdir. Fakat konuyu daha da detaylandırmak gerekirse promosyon bez çanta üretiminde kullanılan teknik tekstil nonwoven kumaş PP hammadesinden üretilmektedir. PP hammade petrol türevi olan plastik hammadedir. Bu hammadeden üretilen nonwoven üretim süreci çevre dostluğu noktasında kilit rol oynamaktadır. Nonwoven kumaş lifli olarak üretilmektedir. Pamuklandırılan plastik ham madde ezilerek levha şeklinde form aldırılan teknik kumaş yapı olarak kalıplı üretime göre daha zayıftır. Bu zayıflık doğada daha kısa sürede yok olmasını sağlamaktadır. Nonwoven Çanta Doğada diğer ürünlerin aksine çok sert ve mukavemetli olmayan yapısından dolayı ve PP ham maddesinin mikro organizmalar tarafından gıda olarak tüketildiğini gösteren araştırmalarında ortaya çıkardığı sonuçlara göre mekanik olarak parçalanıp doğa dostu olarak toprağa karışabilmektedir. Hammade olarak nonwoven kumaş değerlendirmesinin yanında çevre dostu olarak kabul görmesinin en büyük nedeni kullanım alanıdır. Nonwovenden üretilmiş bez poşet asla tek kullanımlık olarak kabul edilmemektedir. Bu ürünün çevre dostu olmasındaki diğer kilit noktadır. Tekrar tekrar kullanılan bez çanta başka ürünlerin tüketimini azaltacağından doğa kaynak kullanımını azaltmış, kısaca doğa dostu ünvanını kazanmış olmakmaktadır.

Bez Çanta Baskı Teknikleri Nedir?

Promosyon Bez çanta alanında oldukça fazlasıyla çeşitlerde baskı yapılabilir. Yoğun olarak tercih edilen baskı yöntemi flekso baskı yöntemidir. Dez avantaj olarak da flekso baskılı bez çantalar daha hızlı üretilir ve daha düşük maliyetlerde üretilebilir.

Sohbeti başlat
1
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?
Mesaj bırakın size dönelim..
Powered by