• En iyi promosyon çanta hizmetleri sunuyoruz
  • Alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz

Bez çanta ve ambalaj imalatı - Subaşı Çanta Promosyon

Bez çanta imalatında, Bez çanta fiyatları ve modelleri ile birlikte Türkiye de en iddialı Bez çanta üreticisi olan Bez çanta Ambalaj olarak Avrupa’da ilk üç üreticisinden birisi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bez çanta, bez poşet, bez ambalaj, bez torba, ham bez, gabardin, kanvas, kanaviçe ve pp woven doğa dostu çanta üreten firmamız sadece çanta üretmemekle beraber siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz nonwoven çantaları ile doğamızın korunması konusunda da titizlikle çalışıyor ve doğamızın korunmasına yardımcı oluyoruz. Ayrıca ultrasonik dikişli çanta üretimlerimiz ile de iddialıyız. Üretimini yaptığımız Bez çanta ve ambalajlar kolay taşıma yardımcısı olması şeklinde yaygın olarak kullanılan doğa dostu, çevreci ürünlerdir. Ek olarak ofset baskı, empirme baskı, serigraf baskı, flexo baskı, dijital baskı, nakış gibi seçenekleriyle çanta üzerine uygulanması imkansız görünen tasarımları da kolaylıkla basarak yapabilen teknik altyapımız ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Bez çanta Ambalaj, PP kumaştan ultrasonik kaynaklı üretim tekniğiyle uygun maliyetlerde ve çok adetli Bez çanta modellerini profesyonel olarak üretmektedir. Kurumsal kimliğinizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtmanız için bez torba ve Bez çanta üretimi yaptırın. Doğa dostu bez torbalar ve bez ambalajlar ile markanızın çevreci kimliğini genişletin.

Bez çanta ambalaj ve bez torbaları alternatif farklı kumaşlar kullanılarak çok farklı üretim yöntemleri ile şekillendirilir. Ürettiğimiz Bez çanta ambalaj ve bez torbalar içerisine konulan ürünleri itinalı olarak korurken, çantalara uygulanan görsel baskı uygulamaları ile perakende mağazaları olan siz değerli müşterilerimizin de reklamını yapan Bez çanta özelliğini kazanır.

Doğaya verilen zararı minimum seviyelere çekebilmek için siz de ambalaj atıklarınızı geri dönüşüm kutularına atın ve geri dönüştürülebilir DOĞAYA DOST VE ÇEVRECİ Bez çanta, bez poşet, Bez çanta ambalaj ve bez torba ürünlerini kullanın.

Kaliteli ve makul toptan Bez çanta ambalaj siparişleriniz için vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Sizlere Bez çanta ambalaj ihtiyaçlarınızda en iyi ve profesyonel bir şekilde yardımcı olmak bizim işimizdir

4 yorum

Hasan Koroğlu – 12 21, 2019:

Merhaba. Mağazamız için bez çanta üretimi yaptırmak istiyoruz. En az kaç adet basım yapıyorsunuz.

Teşekkürler.

Subaşı Çanta Promosyon – 12 21, 2019:

Merhaba Hasan bey öncelikle bizi tercih ettiniz için Teşekür ederim.Ham Bez Çantalarda En Az 1000 Adet yapmaktayız Ürünler Baskılı ve Baskısız olmak üzere 2”ye ayrılmaktadır.Baskısız ham Bez çanta Tek Adet Fiyatı =2.80 Tl Dir
Baskılı ise Logonuza göre Yaptırcanız baskıya Göre değişir Hasan bey.Detaylı Bilgi için Yerimize gelebilirsiniz Veya arayıp Bilgi alabilirsiniz.
Size bi önerim Olacak Hasan bey
Nonewone Tela Çantalarimız Daha uygundur
En az 500 Adet olmaktadır Fiyatı ise=2.25 tl dir.Tercih sizindir Hayırlı işler😊

er bedeutung – 12 21, 2019:

Im glad that you shared this useful info with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing. globale erw�rmung definition

Hello World! https://5je776.com?hs=339a992c2a87da72258396c78e63eadb& – 12 21, 2019:

4ig9ia

Sohbeti başlat
1
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?
Mesaj bırakın size dönelim..
Powered by