• En iyi promosyon çanta hizmetleri sunuyoruz
  • Alanında uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz

Subaşı Çanta Promosyon - Subaşı Çanta Promosyon

Subaşı Çanta Promosyon

Subaşı Çanta Promosyon olarak 18 yıla yaklaşan üretim ve sanayi deneyimi ile çevre dostu çanta üretimlerini başarılı ve profesyonel olarak yapmaktayız.

Geri dönüşümlü PP kumaştan ultrasonik kaynaklı üretim tekniği ile uygun maliyetli bez çanta modelleri üreten firmamız Subaşı Çanta Promosyon olarak aralarında en bilinen markalarında olduğu, ülkemizde binlerce mağazaya hizmet vermenin yanında yurtdışına yaptığı ihracatla çevre dostu ambalaj sektöründe ülkemizi uluslararası alanda başarılı bir şekilde temsil etmekteyiz.

İlk kullanım tercihi olarak Nonwoven promosyon çantaları ve Bez çantaları olarak başlayan üretimlerimiz ile yapmış olduğumuz ürünlerimiz hijyenik olmasının yanında doğaya dost olacak şekilde geri dönüştürülebilir kumaştan üretilmesi, tekrar tekrar kullanılabilir olmasından dolayı günlük hayatta daha fazla kullanım alanı bulmaya başlamıştır.

Subaşı Çanta Promosyon olarak geliştirdiğimiz bez çanta imalatı yöntemleri ve kendi bünyemizde ürettiğimiz Ultrasonik Kaynaklı Bez Çantalar ile daha uygun maliyetli bez çantalar üretmemize imkan vermiştir.

Bu alanda sektöre yön veren firmamız, ürettiği bez çanta modelleri ile pazarda daha çok yer bulmuştur. Çevreye dost ürünlerin her alanda üretilmesi gelecekteki nesillere bir yatırımdır. Bu yüzden doğa dostu ürünlerin kullanımını artacağından dolayı bu durum doğa dostu geri dönüştürülebilir bez çanta imalatını arttıracaktır.

Taşıma çantası kullanım alanının genişliği açısından en öndeki madde olacak, bu konudaki çalışmalarımız en uygun maliyetli ve kaliteli çantayı üretmek yönündedir.

Subaşı çanta promosyon olarak profesyonel çalışmalarımız ile bez çanta üretimini hızlandıracak kaliteyi arttıracak yöntemleri kullanarak her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Tasarımdan teslimata kadar yetkin hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin en büyük promosyon bez çanta tedarikçisiyiz.

Bez çanta, bez poşet tasarımını, müşteri istekleri ve kullanım alanlarını ayrıca bez çanta fiyatları dengesini dikkate alarak yürüten pazarlama bölümümüz ihtiyacınıza en uygun çantayı tasarlayacak onayınıza sunacaktır. Konusunda uzman pazarlama ekibi ve deneyimli kadromuz ile aldığımız siparişleri titizlikle üretiyoruz. Firmamızın kalite yönetim sistemi ve uluslar arası denetimlerde kazandığı başarılar ve mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

Sohbeti başlat
1
Merhaba,
Yardımcı olabilir miyim?
Mesaj bırakın size dönelim..
Powered by